Trainingen

Team Start Eind Veld Trainer
BOL JO17-1 19:00 20:00 C (noord) Riens Wagenaar
BOL MO15-1 19:00 20:00 C (zuid) Marloes Sevenhuijsen
BOL JO12-1 17:30 18:30 C (noord) Rob Molthof
BOL JO11-1 17:30 18:30 Tr. (noord) Jannes Haanstra
BOL JO11-2 17:00 18:00 Tr. (zuid) Henry Struiken Boudier
BOL JO10-1 17:30 18:30 B (zuid) Marcel luinge
BOL JO9-1 18:00 19:00 Tr. (zuid) Rob Maas
BOL JO9-2 18:00 19:00 B (noord) Arjan Holsappel
Mini's 17:00 18:00 B (noord) Mike Baltus
Team Start Eind Veld Trainer
BOL 1 20:00 21:30 B (zuid) Mark de Vries
BOL 2 20:00 21:30 B (noord) Mark de Vries
BOL JO19-1 18:30 19:30 C (noord) Bastiaan Schaasberg
BOL JO17-2 18:30 19:30 C (zuid) Rene Jongeleen
BOL MO17-1 19:30 20:30 C (noord) Ralph Bellekom
Keeperstraining 18:30 20:00 Tr. (noord) Peter Lechbauer
BOL VR1 19:30 20:30 C (zuid) Marcel Kostelijk
Team Start Eind Veld Trainer
BOL JO15-1 18:30 19:30 C (noord) Ronald Plak
BOL JO15-2 19:00 20:00 B (noord) Jelle Zuijdam
BOL JO13-1 18:00 19:00 C (zuid)
BOL MO13-1 19:00 20:00 B (zuid) irene mouton
BOL JO12-2 17:30 18:30 C (noord) Ronald Plak
BOL JO11-1 17:30 18:30 Tr. (noord) Rene Bak
BOL JO11-2 16:30 17:30 Tr. (noord) Henry Struiken Boudier
BOL MO11-1 19:00 20:00 Tr. (noord) Peter Koers
BOL JO10-1 17:30 18:30 B (zuid) marcel luinge
BOL JO9-1 18:00 19:00 Tr. (zuid) Rick Hoekstra
BOL JO8-1 17:00 18:00 C (zuid) Ellis Wagenaar
BOL JO11-3 18:00 19:00 B (noord) Niek Groen
Team Start Eind Veld Trainer
BOL 1 20:00 21:30 B (noord) Mark de Vries
BOL 2 20:00 21:30 B (zuid) Mark de Vries
BOL 3 20:00 21:00 Tr. (zuid)
BOL 4 20:00 21:00 Tr. (noord)
BOL 5 20:00 21:00 Tr. (zuid)
BOL 6 20:00 21:00 Tr. (noord)
BOL 7 20:00 21:00 Tr. (noord)
BOL JO19-1 19:00 20:00 C (noord) Bastiaan Schaasberg
BOL MO17-1 19:30 20:30 C (zuid) Ralph Bellekom
BOL JO13-1 18:00 19:30 B (noord) Wilco Glas
BOL JO12-1 18:00 19:00 C (zuid) Frank de Jong
BOL VR1 19:30 20:30 C (zuid) Jack Beemsterboer
BOL JO17-1 19:00 20:00 B (zuid) Riens Wagenaar
Team Start Eind Veld Trainer
BOL JO17-2 18:00 19:00 C (noord) Rene Jongeleen