Kantinedienst

BOL kan niet draaien zonder de vele vrijwilligers die aan de club verbonden zijn. Een belangrijke plaats voor plezier naast het veld, is de kantine. ‘’Het bruine café’’, dat wij de kantine noemen, wordt iedere donderdag en zaterdag door veel mensen bezocht.

 

Diverse vrijwilligers hebben zich verenigd in de kantinecommissie. Zij zorgen o.a. voor het maken van het kantinerooster, de inkoop, dat er af en toe een zanger in de kantine optreedt, etc.

 

De kantinecommissie ontvangt graag input van haar vrijwilligers zelf. Voor vragen, opmerkingen, etc. over de kantine kunt u mailen naar: kc@csvbol.nl.

Rooster DONDERDAG

DatumNaam
29-aug Jan Slot sr.
5-sep Hans Engel
12-sep Koos Timmerman
19-sep Jan den Hartigh
26-sep Timo Schoon
3-okt Henk Wagenaar
10-okt Jan Slot sr.
17-okt Hans Engel
24-okt Koos Timmerman
31-okt Jan den Hartigh
7-nov Timo Schoon
14-nov Henk Wagenaar
21-nov Jan Slot sr.
28-nov Hans Engel
5-dec Koos Timmerman
12-dec Jan den Hartigh
19-dec Timo Schoon
16-jan Henk Wagenaar
23-jan Jan Slot sr.
30-jan Hans Engel
6-feb Koos Timmerman

Rooster ZATERDAG

DatumTijdNaam 1Naam 2Naam 3
31-aug 08.00-12.00 Monique Boon Tamara Kooijman Carla Gootjes
beker 12.00-16.30 Wendy Kostelijk Danielle Jonker Brenda Blom
week 35 16.30-19.00 Maarten Kamp Janos Lijten Pieter Bas den Hartigh
7-sep 08.00-12.00 Rita Oosterink Dita Groot
beker 12.00-16.30 Petra Jong Ans Glas Yvonne Houten
B1 14.45-15.45 2 vrijwilligers van Dames 1
week 36 16.30-19.00 Lisanne Rijs Bastiaan Schaasberg Matthijs
14-sep 08.00-12.00 Johan Dijkstra Esther Mak Suzanne Huibers
beker 12.00-16.30 Paul Bak Ab van Gelderen Cees Kouwen
B1 17.15-18.15 2 vrijwilligers van MO17-1
week 37 16.30-19.00 Bernard Slot Joel Harrewijn Thijs de Boer
21-sep 08.00-12.00 Roel Bakker Egbert Zuidhof Manon Zuidhof
12.00-16.30 Janet Lugtig Petra Kamp Melanie Blom
week 38 16.30-19.00 Bram Kliffen Dennis Vlug Dirk Jan Vrijhoef
28-sep 08.00-12.00 Steven Glas JO12-1 JO12-1
B1 12.00-16.30 Frank Adams Nanne Groot Egbert Poelman
14.45-15.45 2 vrijwilligers van MO15-1
week 39 16.30-19.00 Jos Visser Dennis Rijs Timon Plak
5-okt 08.00-12.00 Johan Groot Danielle Visser Connie van Breugel
B1 12.00-16.30 Petra Jong Poekie Couperus Yvonne Houten
14.45-15.45 2 vrijwilligers van Dames 1
week 40 16.30-19.00 Daniel Romita Robbert Slot Bram Spaans
12-okt 08.00-12.00 Roswitha Roede Martine Koelewijn Mirjam Beemsterboer
12.00-16.30 Wendy Kostelijk Danielle Jonker Brenda Blom
week 41 16.30-19.00 Hilde Plak Marloes Sevenhuijsen Linda Bak
19-okt 08.00-12.00 Monique Boon Tamara Kooijman Carla Gootjes
B1 12.00-16.30 Paul Bak Ab van Gelderen Cees Kouwen
14.45-15.45 2 vrijwilligers van MO17-1
week 42 16.30-19.00 Maarten Kamp Janos Lijten Richard Mosch
26-okt 08.00-12.00 Johan Dijkstra Esther Mak Suzanne Huibers
12.00-16.30 Petra Jong Ans Glas
week 43 16.30-19.00 Lisanne Rijs Bastiaan Schaasberg Matthijs
2-nov 08.00-12.00 Rita Oosterink Dita Groot
B1 12.00-16.30 Janet Lugtig Petra Kamp Melanie Blom
14.45-15.45 2 vrijwilligers van MO15-1
week 44 16.30-19.00 Jos Visser Dennis Rijs Timon Plak
9-nov 08.00-12.00 Roel Bakker Egbert Zuidhof Manon Zuidhof
12.00-16.30 Frank Adams Nanne Groot Egbert Poelman
week 45 16.30-19.00 Bernard Slot Joel Harrewijn Thijs de Boer
16-nov 08.00-12.00 Steven Glas JO12-2 JO12-2
12.00-16.30 Petra Jong Poekie Couperus
week 46 16.30-19.00 Bram Kliffen Dennis Vlug Dirk Jan Vrijhoef
23-nov 08.00-12.00 Roswitha Roede Martine Koelewijn Mirjam Beemsterboer
12.00-16.30 Paul Bak Ab van Gelderen Cees Kouwen
week 47 16.30-19.00 Daniel Romita Robbert Slot Bram Spaans
30-nov 08.00-12.00 Johan Groot Danielle Visser Connie van Breugel
B1 12.00-16.30 Wendy Kostelijk Danielle Jonker Brenda Blom
14.45-15.45 2 vrijwilligers van Dames 1
week 48 16.30-19.00 Hilde Plak Marloes Sevenhuijsen Linda Bak
7-dec 08.00-12.00 Monique Boon Tamara Kooijman Carla Gootjes
12.00-16.30 Petra Jong Ans Glas Yvonne Houten
week 49 16.30-19.00 Maarten Kamp Janos Lijten Richard Mosch
14-dec 08.00-12.00 Rita Oosterink Dita Groot
B1 12.00-16.30 Frank Adams Nanne Groot Egbert Poelman
14.45-15.45 2 vrijwilligers van MO17-1
week 50 16.30-19.00 Lisanne Rijs Bastiaan Schaasberg Matthijs
21-dec 08.00-12.00 Johan Dijkstra Esther Mak Suzanne Huibers
12.00-16.30 Paul Bak Ab van Gelderen Cees Kouwen
week 51 16.30-19.00 Bernard Slot Joel Harrewijn Thijs de Boer
18-jan 08.00-12.00 Roel Bakker Egbert Zuidhof Manon Zuidhof
12.00-16.30 Petra Jong Poekie Couperus
week 3 16.30-19.00 Bram Kliffen Dennis Vlug Dirk Jan Vrijhoef
25-jan 08.00-12.00 Steven Glas JO13-1 JO13-1
12.00-16.30 Wendy Kostelijk Danielle Jonker Brenda Blom
week 4 16.30-19.00 Daniel Romita Robbert Slot Bram Spaans
1-feb 08.00-12.00 Roswitha Roede Martine Koelewijn Mirjam Beemsterboer
B1 12.00-16.30 Petra Jong Ans Glas Yvonne Houten
14.45-15.45 2 vrijwilligers van MO15-1
week 5 16.30-19.00 Jos Visser Dennis Rijs Timon Plak
8-feb 08.00-12.00 Johan Groot Danielle Visser Connie van Breugel
12.00-16.30 Frank Adams Nanne Groot Egbert Poelman
week 6 16.30-19.00 Hilde Plak Marloes Sevenhuijsen Linda Bak

Barmedewerkers gezocht!

Iedereen snapt dat de kantine niet kan draaien zonder vrijwilligers 😉 We zoeken dan ook altijd mensen die (af en toe) mee willen helpen met de bar- en keukenwerkzaamheden in de kantine van BOL. Je kunt samen met de coördinator een rooster maken dat precies bij je wensen past, en we garanderen je dat het hartstikke leuk is om te doen!

 

Ben je 16 jaar of ouder, en heb je zin en tijd om ons barteam te versterken? Stuur dan even een mailtje naar kc@csvbol.nl.