Programma

zaterdag 19 september 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
Kolping Boys JO12-3 BOL JO12-1 veld 3 08:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Nollen
ALKMAAR
BOL JO12-2 5 Alcmaria Victrix JO12-3 7 Matthijs de Vries veld 2 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 7
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
Matthijs de Vries
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO11-1 8 KSV JO11-2 10 Ouder/begeleider veld 2 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
8 / 10
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
Ouder/begeleider
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO9-1 Koedijk JO9-1 9 Ouder/begeleider Veld 4 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 9
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
Ouder/begeleider
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO8-2 5 SVW 27 JO8-4 8 Ouder/begeleider Veld 4 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 8
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
Ouder/begeleider
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO13-1 HCSC JO13-1 6 Lucas Huibers veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 6
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
Lucas Huibers
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Victoria O JO8-1 23 BOL JO8-1 B3-kwart 09:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
23 / -
Veld:
B3-kwart
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Victoria O
OBDAM
Grasshoppers MO13-1 Kl. 5 BOL MO13-1 A-veld 09:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
Kl. 5 / -
Veld:
A-veld
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Weyver
HOOGWOUD
BOL Mini's - Apollo Mini's3 4 Veld 4 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 4
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
ST SSV/Sporting MO11-1 BOL MO11-1 veld 1 10:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark SSV
STOMPETOREN
BOL Mini's 9 Apollo Mini's4 4 Veld 4 10:20
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
9 / 4
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL Mini's - Vrone Mini's 3 Veld 4 10:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 3
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO10-2 9 RKEDO JO10-3 5 Ouder/begeleider Veld 4 11:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
9 / 5
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
Ouder/begeleider
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
VVS 46 JO10-2 11 BOL JO10-1 C1-B 11:10
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
11 / -
Veld:
C1-B
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark VVS'46
SPANBROEK
BOL MO15-1 Egmondia MO15-1 9 Ouder/begeleider veld 2 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 9
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
Ouder/begeleider
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO16-1 9 MOC JO16-1 6 Koos Timmerman veld 3 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
9 / 6
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
Koos Timmerman
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Hollandia T JO12-2 3 BOL JO12-3 B1 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / -
Veld:
B1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Kuil
TUITJENHORN
BOL 2 2 Swift 3 8 veld 1 11:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / 8
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Geel Zwart 30 JO17-1 - BOL JO17-1 veld 2 12:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / -
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Leeuwenkuil
'T ZAND NH
BOL JO19-1 9 FC Den Helder JO19-2 7 Chris Rijnders veld 2 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
9 / 7
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
Chris Rijnders
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL 5 5 Reiger Boys 6 10 Maarten Boots veld 3 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 10
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
Maarten Boots
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
ST Kaagvogels/Wieringerwaard JO18-1 BOL JO18-1 veld 2 13:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Wieringerwaard
WIERINGERWAARD
BOL 1 Argon 6 veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
1 / 6
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Wieringermeer VR1 - BOL VR1 veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / -
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Belboei
SLOOTDORP
BOL 4 2 FC Zaandam 3 8 Gerard Vinke veld 2 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / 8
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
Gerard Vinke
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL 6 4 Sporting Andijk 3 9 Dick Vrijhoef veld 3 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
4 / 9
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
Dick Vrijhoef
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
AFC 34 JO14-3G BOL JO14-1 veld 2 15:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark AFC'34
ALKMAAR
zaterdag 26 september 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
Always Forward JO11-3 BOL JO11-1 veld 3 08:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Wilhelmina
HOORN NH
Reiger Boys JO13-2 BOL JO13-1 veld 1 08:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Wending
HEERHUGOWAARD
BOL JO12-3 3 Con Zelo JO12-1 7 veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / 7
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO10-1 2 Valken de JO10-1 6 Veld 4 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / 6
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL MO11-1 5 Reiger Boys MO11-1 10 veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 10
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO8-1 4 Victoria O JO8-2 9 Veld 4 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
4 / 9
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL MO13-1 1 Medemblik FC MO13-1 8 veld 2 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
1 / 8
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
HSV JO8-1 BOL JO8-2 veld 3 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Maalwater
HEILOO
Dynamo JO10-2 2 BOL JO10-2 Arena R 09:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / -
Veld:
Arena R
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Dynamo
URSEM
Alkmaarsche Boys JO9-1 BOL JO9-1 veld 1 09:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Overdie
ALKMAAR
LSVV JO12-2 - BOL JO12-2 Veld C1 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / -
Veld:
Veld C1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Voorwaarts
ZUID-SCHARWOUDE
Reiger Boys JO19-1 BOL JO19-1 veld KGV 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld KGV
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Wending
HEERHUGOWAARD
SVW 27 MO15-2 BOL MO15-1 veld 3 11:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Kabel
HEERHUGOWAARD
BOL JO12-1 3 Vrone JO12-2 7 veld 1 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / 7
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO17-1 2 V.V. Bergen JO17-3 6 veld 3 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / 6
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL MO17-1 1 Wieringermeer MO17-1 8 veld 2 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
1 / 8
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO14-1 5 EVC JO14-1 10 veld 3 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 10
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL VR1 4 Blauw Wit (W) VR2 7 veld 2 13:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
4 / 7
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
ZOB 3 5-6 BOL 2 B 13:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5-6 / -
Veld:
B
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Zuidooster
ZUIDOOSTBEEMSTER
ZOB 1-2 BOL A 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
1-2 / -
Veld:
A
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Zuidooster
ZUIDOOSTBEEMSTER
IJmuiden vv. 6 BOL 4 veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Schoonenberg
VELSEN-ZUID
BOL JO18-1 3 Kwadijk JO18-1 9 veld 3 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / 9
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL 3 2 Sporting Andijk 2 6 veld 1 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / 6
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Schagen United 3 BOL 5 veld 3 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Groenoord
SCHAGEN
AFC 34 JO16-2 BOL JO16-1 veld 2 15:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark AFC'34
ALKMAAR
zaterdag 03 oktober 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
Jong Holland MO11-1 BOL MO11-1 veld 1 08:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Alkmaarder Hout
ALKMAAR
BOL JO12-3 Koedijk JO12-5 6 veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 6
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO11-1 3 SV Spartanen JO11-1 7 veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / 7
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO9-1 5 Kolping Boys JO9-3 10 Veld 4 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 10
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO8-2 4 ST SSV/Sporting S, JO8-1 9 Veld 4 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
4 / 9
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO13-1 1 Winkel JO13-1 8 veld 2 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
1 / 8
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Always Forward JO10-4 BOL JO10-1 veld 3 09:50
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Wilhelmina
HOORN NH
FC Den Helder MO13-1 Kleedkamer 12 BOL MO13-1 Veld A 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
Kleedkamer 12 / -
Veld:
Veld A
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Streepjesberg
DEN HELDER
BOL Mini's - Vitoria O Mini's 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / -
Veld:
-
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL Mini's - DTS Mini's 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / -
Veld:
-
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Koedijk JO12-2 BOL JO12-2 veld 2 10:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Weijdt
KOEDIJK
BOL JO10-2 4 Kolping Boys JO10-7 10 Veld 4 11:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
4 / 10
Veld:
Veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO19-1 1 Monnickendam JO19-1 8 veld 1 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
1 / 8
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO14-1 3 WSV 1930 JO14-1 7 veld 2 11:20
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / 7
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Almere FC 2 BOL 2 veld 2 11:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Marken
ALMERE
Reiger Boys JO8-3 BOL JO8-1 veld 3 11:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Wending
HEERHUGOWAARD
VIOS-W JO12-1 BOL JO12-1 veld 2 12:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Doorbraak
WARMENHUIZEN
Vrone MO15-2 BOL MO15-1 veld 4 12:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 4
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Vrone
SINT PANCRAS
ZCFC VR1 BOL VR1 veld 7-ZCFC 12:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 7-ZCFC
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Kalverhoek
WIJDEWORMER
BOL 6 5 Zouaven (de) 2 6 veld 3 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 6
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Duinrand S MO17-1 BOL MO17-1 veld 1 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Duinrand
SCHOORL
Saenden JO18-1 BOL JO18-1 veld 1 14:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Saenden
WORMERVEER
BOL 5 3 Flamingo s 64 (de) 2 7 veld 2 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
3 / 7
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Nootdorp BOL veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark 's-Gravenhout
NOOTDORP
Opperdoes 2 BOL 3 veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Opperdoes
OPPERDOES
BOL 4 4 Fortuna Wormerveer sv 4 8 veld 3 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
4 / 8
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
zaterdag 10 oktober 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
BOL JO12-3 2 DTS JO12-2 8 Ouder/begeleider veld 2 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
2 / 8
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
Ouder/begeleider
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL MO13-1 5 Spirit 30 (SC) MO13-1 5 veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
5 / 5
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL MO15-1 Limmen MO15-1 5 veld 1 10:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 5
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL MO17-1 Victoria O MO17-1 veld 2 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO17-1 HCSC JO17-1 veld 3 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
LSVV JO13-2 BOL JO13-1 veld 1 11:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Voorwaarts
ZUID-SCHARWOUDE
BOL 2 AMVJ 2 veld 1 11:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Sporting Krommenie JO14-2 BOL JO14-1 veld 2 12:15
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Provily
KROMMENIE
Alkmaarsche Boys 3 BOL 5 veld 1 12:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Overdie
ALKMAAR
BOL VR1 Berkhout VR1 veld 3 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
BOL JO18-1 Graftdijk JO18-1 veld 2 13:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Succes JO16-1 BOL JO16-1 veld 1 14:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Succes
HIPPOLYTUSHOEF
BOL Valken'68 veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Purmerend JO19-1 BOL JO19-1 veld 3 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 3
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Weidevenne
PURMEREND
Castricum FC 9 BOL 4 veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Noord End
CASTRICUM
BOL 3 SVW 27 2 5 veld 2 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
- / 5
Veld:
veld 2
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
woensdag 14 oktober 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
BOL Limmen veld 1 20:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
zaterdag 17 oktober 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
LSVV MO17-1 12 BOL MO17-1 Veld A 12:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
12 / -
Veld:
Veld A
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Voorwaarts
ZUID-SCHARWOUDE
Zwaluwen 30 HCSV BOL veld 1 14:30
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Middelweg
HOORN NH
AFC Ajax 3 BOL 2 hoofdveld 14:45
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
hoofdveld
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark De Toekomst
AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
zaterdag 24 oktober 2020
Thuis Kleedkamer thuis Uit Kleedkamer thuis Scheidsrechter Veld Aanwezig Aanvang
BOL JO13-1 Kolping Boys JO13-4 veld 1 09:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Bol sportcomplex - BOL
BROEK OP LANGEDIJK
Castricum FC MO15-1 BOL MO15-1 veld 1 10:00
Aanwezig:
-
Kleedkamers:
-
Veld:
veld 1
Scheidsrechter:
-
Accommodatie:
Sportpark Noord End
CASTRICUM